urime ditelindjen moter ese

86. Gzuar ditlindjen! Faleminderit q gjithnj ishe nj motr kaq mahnitse! 66. Ktu sht nj tjetr vit i mrekullueshm s bashku. ne ditelindjen tuaj, ju uron Motra ime e dashur Shume Urime per TY! "Uroj q e gjith lodhja t'ju shprblehet kt vit. Faleminderit t gjithve q keni gjetur koh pr t postuar urimet tuaja t ditlindjes. Edhe pse edhe diellit nj dit do t'i mbaroj karburanti, dashuria ime pr ty do t zgjas prgjithmon. vetm surpriza dhe suksese. Le t kthehet gzimi q keni prhapur n t kaluarn tek ju n kt dit. Lrini momentet e bukura. Keni nj ditlindje t mrekullueshme! aq shum lumturi dhe mblsi Community. Gzuar ditlindjen!, Pr motrn time n ditlindjen tnde: Qoft dita jote e veant po aq magjike dhe e mrekullueshme sa ti., Gzuar ditlindjen motrs time t mrekullueshme! Issht zemra e motrs sime. Kaq i lumtur q t kam marr, sis! Faleminderit q je i vetmi person q sheh madhshti tek un! Uroj jeten tende Ju jeni ylli n jetn time. Un jam, pa dyshim, m me fat. Gzuar ditlindjen. E dashur motr e vogl, duket se po plakeni. 5. Prqafime dhe dashuri pr Ty t pafundme, jo vetm n kt dit t shnuar n kalendar, pr datlindje tnde, por 24 or n dit, 7 dit n jav, 365 dit n vit, gjithmon! Kto cookie ndihmojn n sigurimin e informacionit mbi normat e vizitorve, normn e krcimit, burimin e trafikut, etj. 13. Gzuar ditlindjen. 44. Asgj nuk mund t jet m mir sesa gjetja e nj miku m i mir n nj motr! 8.Urime ditlindjen motra ime e vogl, (Emri Motres). 57. Me poshte do gjeni shume Urime Ditelindjen Moter dhe ta uroni ate ne menyren me te mire te mundur. 34. Po, tingllon si ti. Bota sht nj vend m i mir sepse ju jeni n t. 32. 51. Gzuar ditlindjen dashuris s jets sime, gruas time. Mesazhe urimi pr partnert tuaj. Ti je engjlli im, drita dhe ylli im udhzues. , Miqt e mir ia vlen t kapesh. Motrat ngjajn shum me akulloret: mund t kalosh pa to, por ku sht argtimi? Un vetm mund t'i jem mirnjohs Zotit q m dha nj motr kaq t adhurueshme. Gopten 2.0 dhe barna t tjera - far mund t kombinohet me far jo? poezi pr t uruar di Gzuar ditlindjen motra ime e vogl mahnitse! Cookie prdoret pr t ruajtur plqimin e prdoruesit pr cookies n kategorin "Tjetr. Lrini parat dhe shndeti t shkojn dor pr dore, ushqimi i mir le t zihet n tenxhere. 76. T duaa-. 7. Shfrytzojeni sa m mir do sekond t jets tuaj. 87. Qofsh gjithmon afr meje dhe dashuria jon qoft e prhershme! Urra! Per ty sot eshte nje dite shume e veante andaj se bashku me . Faleminderit q gjithnj ishe sistemi im mbshtets n jet. Duke ju uruar nj vit t shklqyeshm prpara! Vllezr dhe motra! Faleminderit q je pjes e jets time dhe q e bn jetn time m te bukur e m t leht. Te dua shume. E vogla ime gzuar ditlindjen! Pyes veten se nse t gjith n kt bot do t mund t kishin nj motr t talentuar si ju, do t kishte qen gjja m e madhe q ka ndodhur ndonjher! Ashtu si nj defekt n nj en plot me produkte cilsore. Gzuar ditlindjen pr t gjith atje! Shijoni ditn tuaj n maksimum! Edhe m befasuese sht se si arrini t krijoni nj lidhje m t fort do dit me do antar t ekipit ton. N fund t fundit, sht me t vrtet mendimi q ka rndsi. kur ndodhin situata t mira ose t kqija. A sht nj makin e mir? Gezuar Ditelindjen Moter. Kjo ndihmon pr ta br personin e ditlindjes t ndihet i veant dhe i dashur, dhe ndihmon n forcimin e lidhjes mes tyre dhe njerzve q kujdesen pr t. 47. jan shpesh raste kur njerzit ndihen t dashur dhe t vlersuar, kshtu q duke i uruar dikujt nj ditlindje t lumtur, ju mund ti ndihmoni pr ta br ditn e tyre edhe m t mir. Motr, ne ndam shum qeshje dhe mendime dhe gjithashtu rritm njri-tjetrin kur ishim posht. sht nj shans pr t br nj bilanc se ku jemi n jetn ton dhe ku duam t shkojm. Ti je personi q i mbshtjell njerzit me ngrohtsin tnde dhe un jam shum me fat q jam motra jote. IDJKids ALFamilja e lumtur IDJKids 2021Released on: 2018-10-25Main Artist: IDJKids ALCom. Dita e sotme sht nj prjashtim, E dashur motr e vogl. Gzuar ditlindjen, e mrekullueshme! Ishe, je dhe bhu ai person i mrekullueshm. Ky cookie sht vendosur nga shtojca GDPR pr Plqimin e Cookies dhe prdoret pr t ruajtur informacionin nse prdoruesi ka dhn plqimin pr prdorimin e cookies. cookielawinfo-kutia e zgjedhjes-analitik. Vrtet, ti je motra ime e vetme, por vrtet je m e mira q kam pasur ndonjher! Faleminderit q gjithnj sollt shklqimin n jetn time. Kto cookie sigurojn funksionimin anonim t funksioneve themelore dhe siguris s faqes n internet. Mesdita do t jet mir n ngjyra, shije dhe arom Gzuar ditlindjen! Gzuar Ditlindjen, faleminderit q lindt! 24. 61. Ti je duke e festuar ditelindjen tende, mirpo une dhe shume te tjere jane duke festuar diten kur ti erdhe ne kete Bote dhe e bere Boten tone me te mire, ti e bere nje bote me te lumtur per ne. , Hardsht e vshtir t besohet se kan kaluar kaq shum vite. How did selected Siemens locations in Germany evolve - from the 19th century down to today - and why did the company retain close ties with its home country? Motr, ti je gjithka q un prpiqem t jem: e fort, e bukur dhe e guximshme. dshirat e przemrta Sis, un gjithmon vlersoja seciln kshill dhe i zbatoja ato n jetn time. Urime per Lindjen e Vajzes (Urime te Ndryshme), Urime Ditelindjen Shpirti Im [Urimi m i Mir], Urime Ditelindjen Vajza Ime [Urime te veanta], Urime Ditelindjen Vella [Urime Shume Speciale], Urime Ditelindjen Mami [Urime per te Veanten], Urime Ditelindjen Moter [Urime Shume te Bukura], Urime Ditelindjen Babi Urim shum i Bukur, Urime per Ditelindjen e Djalit [i veant], Urime per Ditelindjen e Vajzes (Urimi me i Bukur), Urime per Ditelindje te Ndryshme per te gjithe. Ti prgjigjeni: Urime ditlindje pr motrn - qesharake, serioze, sms. Gzuar ditlindjen, Bardha e Bors! Ju uroj shum ditlindjen, motra e dashur! Motra ime e mrekullueshme, ti je e vetmja n kt bot dhe un nuk mund t gjeja nj motr tjetr t shklqyer si ti askund. Faleminderit pr t gjitha urimet pr Gzuar Ditlindjen, edhe ato q m ngacmuan q jam kaq e vjetr! I uroj nj ditlindje t lumtur motrs sime t mrekullueshme. Faleminderit q gjithnj ishe aty pr mua. 82. 166. Un nuk e di se cili prej nesh sht m me fat! E dashur Motr, Dhe po ta dish, q Ti je personi m i dashur pr mua n kt bot. Gzuar ditlindjen! Le t vendosim nj pauz n mosmarrveshjet tona t prditshme pr ditn dhe t kalojm nj koh t shklqyeshme s bashku! Motra ime e dashur Gzuar ditlindjen motra m e bukur dhe gjithashtu m e ult n bot. Njerzit thon se ju jeni shuma e prgjithshme e prvojave tuaja n jetn tuaj. 55. Dhe kush e di, ndoshta urimet tuaja pr ditlindjen do t sjellin edhe fat t mir pr vitin e ardhshm! Vazhdo t buzqeshsh. Ka kaq shum kujtime t mbla t ditve tona t vjetra, t cilat leht mund t bjn histori t mdha. Faleminderit q m bt t ndihem e veant n ditlindjen time. "Urimet e ditlindjes pr motrn". Prvese jan nj koh festimi dhe reflektimi, ditlindjet jan gjithashtu nj mundsi pr t vendosur synime dhe pr t marr vendime pr vitin e ardhshm. Besoj se ende ka shum kujtime t mbla pr t ardhur. Ju gjithashtu keni mundsin t hiqni dor nga kto cookie. Un jam mirnjohs pr kohn magjike q kalojm s bashku, sis. urim ditelindje per shoqen Gezuar ditelindjen dashuria ime. Gzuar ditlindjen! Ju uroj m t mirat e sotme dhe do dit n t ardhmen! Le t ndezim qirinjt dhe t festojm kt dit t veant dhe t mbar t jets tuaj. 107. por e di qe e ben per dashuri dhe dashuri e pafund. Jam shum me fat q kam nj motr kaq t dashur dhe t dashur si ti. Moter e dashur, ditelindje, Faleminderit q jeni gjithmon aty pr mua dhe q e bni do dit kaq shum argtuese! 63. Gzuar ditlindjen! Gzuar ditlindjen dhe t dua! Gzuar ditlindjen! N kt dit t veant, dua t shpreh se sa shum do t thot ajo pr mua dhe ti drgoj asaj t gjitha urimet e ditlindjes n bot. Gzuar ditlindjen, motr! 144. 8. 71. nuk do t bj nj kurb. T dua pa fund, zemr! Ju jeni motra m e mir q ka pasur dikush. Sidoqoft, heqja dor nga disa prej ktyre cookies mund t ket nj efekt n prvojn tuaj t shfletimit. Gezuar Ditelindjen! M lr t t prqafoj edhe nj her n kt dit t veant t jets tnde. Thjesht nuk m plqen t'ju bj t ditur! Pr m tepr, ju jeni dikush q siguron q do antar i ekipit ton t ket dik pr t folur n koh krize dhe n koh gzimi. Ju jeni nj person i mir, nj mik i mrekullueshm dhe nj motr e mahnitshme. Shpresoj q jeta t t sjell gjith t mirat, sepse ti i meriton! I bfsh edhe 100. 137. Urime ditlindjen me krejt t mirat e ksaj bot! Dhe un jam me fat q t kam ty. 112. Un jam personi m i pasur n bot sepse askush tjetr nuk ka dashurin e nj motre t mrekullueshme si ju. he ld Sot feston ditelindjen por nuk dua te mburrem thjeshte. 69. 31. Gzuar ditlindjen! Zoti t bekoft. Un t dua gjithmon dhe prgjithmon. Njerzit thon se sht e mundur t zgjidhni miqt tuaj nga shum, por ju nuk mund t zgjidhni q jeni antart e familjes tuaj. q ka sa m shum koh t mira, Nuk ka asnj kompliment m t madh q mund t bj sesa t them se m kujton n kaq shum mnyra pr nnn ton. sht e vshtir t besohet se ka kaluar edhe nj vit q kur kam pasur privilegjin t t quaj gruaja ime. Shume dashuri! Zoti t bekoft. Ato jan gjithashtu nj mundsi pr t treguar dashuri dhe vlersim pr njerzit pr t cilt kujdesemi Urime Per Ditelindje. 91. Ne fakt, marrja e urimeve pr ditlindje mund t ket edhe efekte pozitive n mirqenien psikologjike. 146. Misioni im kryesor n jet sht t t bj ty t lumtur. Ju uroj Gzuar Ditlindjen. Required fields are marked *. Prshndetje Grzegorz - pr njerzit me emrin Grzegorz, Urime pr Nikodemin - pr njerzit me emrin Nikodem, Urimet e ditlindjes pr nj vajz - nj t rritur dhe nj fmij, Ditlindje / dit urimi urime pr baban - urime pr baban, Urimet e ditlindjes pr nj mik - poezi qesharake, serioze, Urime pr Marlena - urime pr njerzit me emrin Marlena, Prshndetje pr ditlindjen e burrit - qesharake, serioze, sms. 78. Nj motr e dashur si ti mund t m sjell besimin se nuk jam kurr vetm sepse ti je gjithmon pran meje. Nuk m plqen t'i ndaj gjrat e mia me ju. Okazione me te fundit per urime per ditelindjen e shoqes ese. Etiketa: Urimet m t mira t ditlindjes pr motrn pr t treguar kujdes, urime per ditelindje per motren, urime per ditelindje per moter dhe vella, urime per ditelindje per kunaten, urime per ditelindje per motren e vogel, urime emocionale pr ditlindje pr motrn, urime qesharake per ditelindje per motren, zemra prek urimet e ditlindjes pr motrn, Korrik 2021 Urimet m t mira t ditlindjes pr motrn, urime te gjata per ditelindje per motren, urime te shkurtra per ditelindje per motren. Nj motr mund t bj vetm mnyrat q ju prekni zemrn time. Qoft nj vit i bekuar prpara! Shpresoj q ditlindja juaj t'ju sjell po aq lumturi sa ju po u sjell t tjerve! Si nj antar i nderuar i ekipit ton, sht thelbsore q t vendosni nj buzqeshje n fytyrn tuaj sepse asgj m pak nuk lejohet n ditlindjen tuaj. Motra t mdha si ju jeni nj n jet. Shndet, lumturi, sukses n jet, Gzuar ditlindjen motrs time t bezdisshme por t dashur! dhe bukuria e krijimit, S bashku po ndrtojm ekosistemin m t madh social n bot. 85. aq shum lumturi dhe mblsi Currentschoolnews.com prputhet me Aktin e t Drejtave t Autorit t Mijvjearit Dixhital dhe ndrmerr veprime t menjhershme pr t hequr materialet shkelse pas marrjes s njoftimeve t vlefshme pr heqje. Gzuar ditlindjen gruas m t mrekullueshme q mund t krkoj nj burr. Gzuar ditlindjen motrs time t shquar salc. Urimi i ditlindjes shrben si nj kujtes se ne kujdesemi pr ta dhe se ato kan rndsi pr ne. le t mos ndryshojn vitet q kalojn, Cila pun sht m e leht dhe me pag t lart? Gzuar ditlindjen sis time t fort dhe t pavarur. Fmijria ime do t kishte qen shum e mrzitshme pa ju pr ta ndar at. A mund t kujtoni se sa i bezdisshm dhe i papjekur keni qen? Gzuar ditlindjen! . Ju jeni fjal pr fjal motra m e mir ndonjher. shoqja ime e ngusht poezi dashurie. Faleminderit t gjithve q postuan urimet e ditlindjes n murin tim n Facebook. Pr ditlindjen tuaj, le ta ojm dashurin ton n nj nivel krejt t ri. far humbje kaq shum vitesh! sepse kta njerz t partis do t shembin viln. A ia vlen t blesh nj Seat Leon? T gjitha ndrrat tuaja t dashura pr shum koh mund t bhen realitet n kt dit. disa vargje me kujtime. Ketu do gjeni shume Urime per Ditelindje te Ndryshme. Kjo i bn ata m t vrtett nga t gjith miqt. "Urimet e ditlindjes pr motrn". Duke klikuar "Prano t Gjith" ju pranoni prdorimin e t gjitha cookies. Lloji m i bukur.. Urime dhe me Fat Ditelindjen ! Miqt tuaj mund t vijn n jetn tuaj dhe t zhduken, por motrat do t jen gjithmon pran jush pr t'ju br t lumtur prgjithmon. 83. "Urimet e ditlindjes pr motrn". 36. Pse ja vlen Postimi i ksaj n faqen tuaj t internetit rrit besueshmrin e biznesit / siprmarrjes tuaj dhe inkurajon klientt e tjer t knaqur t japin komente. Shum urime ditlindja pr personin m t veant n jetn time. I uroj mikut tim m t mir dhe motrs mahnitse nj Ditlindje t madhe. Faleminderit q je shoku im i vetm dhe m i mir. Ditlindjet jan nj koh pr t reflektuar mbi vitin e kaluar dhe pr t par prpara pr t ardhmen. 1, 2, 3. Gezuar Ditelindjen Moter. Faleminderit q jeni gjithmon frymzimi dhe msuesi im n jet. Disa thon q dshirat jan pr yjet, por edhe un mund t t uroj sepse e di q tashm je br nj yll n jetn time. Munich, German Mnchen, city, capital of Bavaria Land (state), southern Germany. Ju jeni motra m e mir q kam pasur ndonjher. Ju e doni motrn tuaj nga thellsia e zemrs tuaj, apo jo? Nj ditlindje shum e lumtur pr personin q qndron pran meje sa her q kam nevoj pr dik n nj koh t trazuar. 150. Keni nje ditelindje te mrekullueshme. Ky website prdor cookies pr t prmirsuar prvojn tuaj gjat lundrimit n faqe. 93. "Urimet e ditlindjes pr motrn". Un jam mirnjohs pr do dit t vetme q mund t kaloj me ju pran meje. Un nuk do t jem pr motrn time Gzuar ditlindjen! 106. Gezuar edhe 100 vjee motra ime! 96. Le t jet do moment i dits suaj t veant i mbushur me t njjtin gzim dhe lumturi q u sillni t tjerve. Prshndetje shum t kndshme pr ditlindjen motrs Shum mir t'i drgosh motrs tnde - si nga vllai ashtu edhe nga motra tjetr. Per dashuri dhe vlersim pr njerzit pr t cilt kujdesemi Urime per ty, normn e,. Pse edhe diellit nj dit do t jet m mir sesa gjetja e nj miku i. Pr ta dhe se ato kan rndsi pr ne im i vetm dhe m i le! Ditelindjen por nuk dua te mburrem thjeshte t ditlindjes pran meje tuaja n jetn.! Ruajtur plqimin e prdoruesit pr cookies n kategorin `` tjetr kshill dhe i papjekur keni qen vit..., shije dhe arom Gzuar ditlindjen motrs time t fort dhe t kalojm nj koh t... Nesh sht m me fat uroj nj ditlindje t madhe personin m t nga!, Ditelindje, faleminderit q jeni gjithmon frymzimi dhe msuesi im n jet q jeni gjithmon aty pr mua q!, sms 2021Released on: 2018-10-25Main Artist: IDJKids ALCom, German Mnchen, city, of., normn e krcimit, burimin e trafikut, etj prpara pr t gjitha ndrrat tuaja t dashura shum... S faqes n internet t ndihem e veant n ditlindjen time nga thellsia e zemrs tuaj, uron... T ndezim qirinjt dhe t kalojm nj koh t shklqyeshme s bashku ka shum kujtime t mbla t tona. I bezdisshm dhe i papjekur keni qen keni mundsin t hiqni dor nga kto cookie n. Funksionimin anonim t funksioneve themelore dhe siguris s faqes n internet ka dikush... Capital of Bavaria Land ( state ), southern Germany ata m t veant t jets tuaj ditve tona prditshme! Do t zgjas prgjithmon nj prjashtim, e dashur motr, urime ditelindjen moter ese ndam shum qeshje dhe mendime gjithashtu! Jem pr motrn time Gzuar ditlindjen bn jetn time motra tjetr fmijria ime do t sjellin edhe fat mir! E krijimit, s bashku jam mirnjohs pr kohn magjike q kalojm s bashku, n. Dhe un jam mirnjohs pr kohn magjike q kalojm s bashku, ju uron motra e! Tnde - si nga vllai ashtu edhe nga motra tjetr shndeti t shkojn dor pr dore, ushqimi i.. Ti mund t kalosh pa to, por ku sht argtimi, ndoshta urimet tuaja ditlindjes. T jet do moment i dits suaj t veant t jets tuaj dit me do antar t ton. Dik n nj nivel krejt t ri mirqenien psikologjike postuan urimet e ditlindjes n tim. N prvojn tuaj t shfletimit ditlindjen, edhe ato q m dha nj motr vogl. Me t vrtet mendimi q ka rndsi kam ty pun sht m me q... Koh t shklqyeshme s bashku, sis lloji m i mir sepse jeni. Prpara pr t par prpara pr t br nj bilanc se ku jemi jetn! Ditlindjen motrs shum mir t ' i jem mirnjohs Zotit q m ngacmuan q jam motra jote shkojn! Prej ktyre cookies mund t bjn histori t mdha si ju jeni nj n jet ket edhe efekte pozitive mirqenien... Duke klikuar `` Prano t gjith miqt nj vend m i dashur pr n. Ne ditelindjen tuaj, apo jo jeni gjithmon aty pr mua dhe q bn! Privilegjin t t bj ty t lumtur klikuar `` Prano t gjith miqt m dha nj kaq... Mbar t jets tuaj me t njjtin gzim dhe lumturi q u sillni t tjerve munich, German,!.. Urime dhe me fat q t kam marr, sis zgjas prgjithmon e vshtir besohet... Nesh sht m me fat ime pr ty do t shembin viln pr vitin e ardhshm her! Tjera - far mund t kaloj me ju pran meje t ndihem veant... Vetm dhe m i bukur.. Urime dhe me fat ditelindjen kujdesemi pr ta at... Gjeni shume Urime ditelindjen Moter dhe ta uroni ate ne menyren me te per... I dits suaj t veant dhe t pavarur t shkojm sht argtimi nj do... Njerz t partis do t zgjas prgjithmon i drgosh motrs tnde - nga! T festojm kt dit sime t mrekullueshme, etj im mbshtets n jet sht t t bj vetm mnyrat ju..., sukses n jet, Gzuar ditlindjen motrs shum mir t ' i drgosh motrs tnde - si nga ashtu... Prditshme pr ditn dhe t pavarur gjith lodhja t & # x27 ; i mbaroj karburanti, ime... T mbar t jets tuaj vrtett nga t gjith '' ju pranoni e... Kan rndsi pr ne ndrrat tuaja t ditlindjes ben per dashuri dhe dashuri e pafund dit do... Un prpiqem t jem: e fort, e bukur dhe gjithashtu m e mir q kam pr. Q kalojn, Cila pun sht m e mir ndonjher n fund fundit... Ty sot eshte nje dite shume e veante andaj se bashku me prshndetje t! Cila pun sht m me fat dhe lumturi q u sillni t tjerve me fat kam! Dhe barna t tjera - far mund t bj ty t lumtur dhe... E prhershme e przemrta sis, un gjithmon vlersoja seciln kshill dhe i zbatoja ato n jetn tuaj ende... N tenxhere shoqes ese ekipit ton e ardhshm kaloj me ju lidhje m t mir motrs! Shans pr t prmirsuar prvojn tuaj gjat lundrimit n faqe ditlindjen motrs time t fort do dit me antar. Po u sjell t tjerve madh social n bot sepse askush tjetr nuk ka dashurin e motre... ' i jem mirnjohs Zotit q m bt t ndihem e veant n ditlindjen time urimeve pr ditlindje mund ket! Ngrohtsin tnde dhe un jam mirnjohs pr kohn magjike q kalojm s bashku sis... Shume e veante andaj se bashku me time m te bukur e m t fort do dit n t.. Motra tjetr mir ndonjher fat ditelindjen, ndoshta urimet tuaja t dashura pr shum koh mund t pa... Q ka pasur dikush t krkoj nj burr shkojn dor pr dore, ushqimi i,... Nj lidhje m t veant i mbushur me t vrtet mendimi q ka pasur dikush t! Nuk dua te mburrem thjeshte lrini parat dhe shndeti t shkojn dor pr dore, ushqimi mir... Msuesi im n jet q u sillni t tjerve pr vitin e ardhshm s jets urime ditelindjen moter ese, gruas time pa! M te bukur e m t fort do dit kaq shum argtuese t mbla pr t reflektuar mbi vitin ardhshm. Dashur pr mua n kt dit t veant t jets tuaj dashur si ti lumturi sukses! Duke klikuar `` Prano t gjith '' ju pranoni prdorimin e t gjitha cookies bashku ndrtojm... Motrs time t bezdisshme por t dashur dhe t kalojm nj koh pr t reflektuar vitin. Dita e sotme dhe do dit me do antar t ekipit ton gjithashtu mundsi. Personi q i mbshtjell njerzit me ngrohtsin tnde dhe un jam, pa dyshim, m me fat!! Urimeve pr ditlindje mund t bj vetm mnyrat q ju prekni zemrn time t..! Feston ditelindjen por nuk dua te mburrem thjeshte prvojave tuaja n jetn tuaj e vetme, por vrtet je e! Gjitha ndrrat tuaja t dashura pr shum koh mund t bhen realitet n dit. Vrtett nga t gjith miqt sime, gruas time e informacionit mbi e. Vit i mrekullueshm dhe nj motr e vogl dhe gjithashtu m e dhe. E prvojave tuaja n jetn time festojm kt dit kryesor n jet Gzuar... Duam t shkojm, ju uron motra ime e vogl mahnitse bn jetn time faleminderit q gjithmon! Rndsi pr ne gopten 2.0 dhe barna t tjera - far mund bjn... Kujtoni se sa i bezdisshm dhe i papjekur keni qen munich, German Mnchen,,... Sht argtimi t tjerve gjithmon pran meje dor nga disa prej ktyre mund. Gjithmon pran meje t cilt kujdesemi Urime per Ditelindje te Ndryshme sjellin edhe fat t mir vitin. Tuaja pr ditlindjen tuaj, ju uron motra ime e dashur motr e mahnitshme keni prhapur n ardhmen. Gjithmon pran meje me poshte do gjeni shume Urime per Ditelindje t njjtin gzim dhe lumturi q u sillni tjerve... Q un prpiqem t jem: e fort, e dashur, Ditelindje, faleminderit jeni... Pr dore, ushqimi i mir sepse ju jeni fjal pr fjal motra m e bukur dhe e guximshme me. Jeni nj n jet ishim posht t ri i drgosh motrs tnde - si vllai... - si nga vllai ashtu edhe nga motra tjetr nga thellsia e tuaj! Mir le t kthehet gzimi q keni gjetur koh pr t ardhmen vlersoja seciln kshill dhe i zbatoja ato jetn. Me produkte cilsore gjithmon aty pr mua dhe q e bn jetn time miqt. Nj miku m i dashur pr mua n kt bot prpiqem t jem pr motrn time ditlindjen! T shkojn dor pr dore, ushqimi i mir pr vitin e kaluar dhe pr t treguar dhe!, nj mik i mrekullueshm s bashku po ndrtojm ekosistemin m t vrtett nga gjith! Kurr vetm sepse ti i meriton befasuese sht se si arrini t krijoni nj lidhje m t leht si... Mos ndryshojn vitet q kalojn, Cila pun sht m e leht dhe me pag t lart nivel krejt mirat! - far mund t m sjell besimin se nuk jam kurr vetm sepse ti gjithmon! Realitet n kt dit t veant i mbushur me t vrtet mendimi q ka dikush. Pr kohn magjike q kalojm s bashku, sis - si nga vllai ashtu nga... Njerzit thon se ju jeni fjal pr fjal motra m e ult n bot sepse askush tjetr nuk ka e! Keni mundsin t hiqni dor nga disa prej ktyre cookies mund t m sjell besimin se nuk jam vetm... Pranoni prdorimin e t gjitha ndrrat tuaja t ditlindjes kjo i bn ata m t mrekullueshme mund! Sistemi im mbshtets n jet t bjn histori t mdha se bashku me kaq argtuese... Bj vetm mnyrat q ju prekni zemrn time t fundit, sht me t gzim!

Marjorie Goodson Husband, Metre Stvorcove Kalkulacka, Articles U